• Wpisów: 87
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 15:27
  • Licznik odwiedzin: 4 204 / 2428 dni
 
pro-pozycja
 
Dominacja oraz BDSM jest dosyć popularnym fetyszem. Wiele osób kręci tego typu tematyka, jednak nigdy nie wypróbowali jej w praktyce. Nie należy bać się ostrzejszych zabaw w łóżku, ponieważ sami dozujemy sobie poziom przyjemności. Ważnym aspektem jest dobór odpowiedniego partnera lub partnerki, którym zaufamy w pełni i pozwolimy na zrealizowanie własnych fantazji erotycznych. Posłuszna i uległa kochanka lub ostra domina- sami decydujemy, która opcja odpowiada nam najbardziej, a także wpisuje się w nasze oczekiwania.

bdsm.jpg


Zabawę z BDSM oraz jej technikami warto rozpocząć od małych kroczków. Może to być spanking lub bondage w łagodniejszej wersji. Dzięki temu będziemy mogli ocenić w jaki sposób chcemy dalej postępować, a także na ile dominacja czy uległość spełnia nasze preferencje. Ostra domina czy posłuszna i uległa kochanka z pewnością będą doskonałym rozwiązaniem, jeżeli pragniemy stale spełniać swoje fantazje erotyczne. Tylko w ten sposób będziemy mogli zrealizować marzenia seksualne, a także wypróbować słodko-gorzkiego seksu w stylu BDSM. Zanim jednak przystąpimy do zabaw z dominacją na żywo, możemy z powodzeniem zapoznać się z tą tematyką za pośrednictwem Internetu. Znajdziemy tam wiele różnych portali erotycznych z naciskiem na BDSM, jego techniki, a także ogłoszenia, które zamieszcza tam potencjalna posłuszna i uległa kochanka lub ostra domina. Dzięki sieci znacznie zwiększamy swoje szanse na poznanie kogoś, kto będzie odpowiadał naszym preferencjom, a także zapragnie spełnić nasze fantazje erotyczne. Z pewnością będzie to niezwykłe doświadczenie, które bardzo przypadnie nam do gustu. Nie musimy obawiać się bardziej brutalnego, a zarazem wyuzdanego seksu, ponieważ może być on doskonałą formą rozrywki, która sprawdzi się w przypadku każdego z nas. Musimy jednak przekonać się o tym całkiem sami.
Posłuszna i uległa lub ostra domina- wybierzmy sami, a następnie cieszmy się niezwykłym seksem, który będzie urzeczywistnieniem wszystkich pragnień erotycznych. Nie pożałujemy tej decyzji, gdyż dominacja i BDSM już na stałe zagoszczą w naszej sypialni oraz codziennym życiu.

Nie możesz dodać komentarza.